Year field (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Year
id: Tahun

en: Fields
id: Bidang isian

en: Now
id: Sekarang

en: Default values
id: Nilai bawaan

en: Default date
id: Tanggal utama
