Year field (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Year
ja: 年

en: Fields
ja: フィールド

en: Now
ja: 今

en: The Strtotime default value is invalid.
ja: Strtotimeデフォルト値は無効です。

en: Relative
ja: 関連

en: Start year
ja: 開始年

en: End year
ja: 終了年

en: Default values
ja: デフォルト値

en: Relative default value
ja: デフォルトの相対日時

en: Default date
ja: デフォルトの日付

en: No default value
ja: デフォルトの値はなし
