Year field (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Year
lt: Metai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Now
lt: Dabar

en: Start year
lt: Pradžios metai

en: End year
lt: Pabaigos metai

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Relative default value
lt: Santykinė numatytoji reikšmė

en: Default date
lt: Numatyta data
