Year field (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Year
lv: Gads

en: Fields
lv: Lauki

en: Now
lv: Tagad

en: Start year
lv: Sākuma gads

en: End year
lv: Beigu gads

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības
