Year field (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Year
ro: Anul

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Now
ro: Acum

en: The Strtotime default value is invalid.
ro: Valoarea implicită Strtotime este invalidă.

en: Relative
ro: Relativă

en: Default values
ro: Valori implicite

en: Relative default value
ro: Valoare implicită relativă

en: Default date
ro: Dată implicită
