Year field (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Year
sk: Rok

en: Fields
sk: Polia

en: Now
sk: Teraz

en: The Strtotime default value is invalid.
sk: Predvolená hodnota Strtotime je neplatná.

en: Relative
sk: Relatívne

en: Start year
sk: Prvý rok

en: End year
sk: Posledný rok

en: Default values
sk: Predvolené hodnoty
