YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Development
ast: Desendolcu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Save
ast: Guardar

en: Method
ast: Métodu
