YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Development
bg: Разработка

en: Cancel
bg: Отмени

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Test
bg: Тест

en: Save
bg: Запази

en: Production
bg: Продукт
