YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
