YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Save
cy: Cadw

en: Method
cy: Dull

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Rate
cy: Graddfa
