YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Currency
et: Valuuta

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Save
et: Salvesta

en: Method
et: Meetod

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Rate
et: Määr

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Machine name: @name
et: Süsteemne nimetus: @name
