YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Save
eu: Gorde

en: Method
eu: Metodoa

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena
