YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: Currency
fa: واحد پول

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Test
fa: آزمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Method
fa: روش

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Commerce
fa: تجارت

en: Production
fa: محصولات

en: Rate
fa: نرخ

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Machine name: @name
fa: نام ماشینی: @name
