YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Currency
gl: Divisa

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Save
gl: Gardar

en: Method
gl: Método

en: Rate
gl: Valoración

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine name: @name
gl: Nome de sistema: @name
