YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Save
he: שמירה

en: Method
he: שיטה

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Rate
he: דרג

en: Machine name
he: שם מכונה
