YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Development
kk: Дамыту

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Save
kk: Сақтау
