YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Rate
kn: ದರ
