YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Machine name: @name
mn: Компьютерийн нэр: @name
