YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Save
nn: Lagre

en: Production
nn: Produksjon

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
