YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Currency
oc: Devisa

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Test
oc: Testar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Method
oc: Metòde

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
