YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Test
os: Тест

en: Save
os: Ныффысс
