YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Currency
pl: Waluta

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Save
pl: Zapisz

en: Method
pl: Metoda

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Production
pl: Produkcja

en: Log level
pl: Poziom logowania

en: Rate
pl: Oceń

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Machine name: @name
pl: Identyfikator systemowy: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
