YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Development
sl: Razvoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Save
sl: Shrani

en: Method
sl: Metoda

en: Machine name
sl: Strojno ime
