YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Save
sq: Ruaj
