YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Save
sr: Сачувај

en: Display title
sr: Прикажи наслов
