YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Currency
ta: நாணயம்

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Test
ta: சோதனை

en: Save
ta: சேமி

en: Method
ta: முறை

en: Display title
ta: காட்சி தலைப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Machine name: @name
ta: இயந்திரப்பெயர்: @name
