YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Development
vi: Phát triển

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Save
vi: Lưu

en: Method
vi: Phương thức

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
