YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Test
ar: الاختبار

en: Save
ar: حفظ

en: Method
ar: الطريقة

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
