YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Save
bs: Sačuvaj
