YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Currency
cs: Měna

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save
cs: Uložit

en: Method
cs: Metoda

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Production
cs: Výroba

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Machine name: @name
cs: Strojový název: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
