YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Test
el: Δοκιμή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Method
el: Μέθοδος

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Production
el: Παραγωγή

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Machine name: @name
el: Όνομα μηχανής: @name
