YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Development
fr: Développement

en: Cancel
fr: Annuler

en: Currency
fr: Devise

en: view
fr: voir

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Test
fr: Tester

en: Save
fr: Enregistrer

en: Method
fr: Méthode

en: Display title
fr: Afficher le titre

en: Log level
fr: Niveau de journalisation

en: Rate
fr: Taux

en: Machine name
fr: Nom système

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: Machine name: @name
fr: Nom système : @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
