YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Currency
hr: Valuta

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Save
hr: Spremi

en: Method
hr: Metoda

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
