YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Development
it: Sviluppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Currency
it: Valuta

en: view
it: mostra

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Save
it: Salva

en: Method
it: Metodo

en: Display title
it: Titolo mostrato

en: Production
it: Produzione

en: Log level
it: Livello di log

en: Rate
it: Aliquota

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Machine name: @name
it: Nome interno: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
