YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება
