YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Machine name: @name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន ៖ @name
