YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Currency
lv: Valūta

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Save
lv: Saglabāt

en: Method
lv: Veids

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Production
lv: Darba

en: Rate
lv: Likme

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
