YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Currency
mr: चलन

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Test
mr: चाचणी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन
