YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Machine name: @name
my: စက်မှနားလည်သည့်အမည် - @name
