YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Currency
ro: Monedă

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Method
ro: Metodă

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: Production
ro: Producţie

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Machine name: @name
ro: Nume mașină: @name
