YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Currency
ru: Валюта

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Test
ru: Тест

en: Save
ru: Сохранить

en: Method
ru: Метод

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: Commerce
ru: Торговля

en: Rate
ru: Ставка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Machine name: @name
ru: Машинное имя: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
