YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: Currency
tr: Para birimi

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Save
tr: Kaydet

en: Method
tr: Yöntem

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Production
tr: Üretim

en: Rate
tr: Puan

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Machine name: @name
tr: Makine adı: @name
