YellowCube (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Development
uk: Розробка

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Currency
uk: Валюта

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Test
uk: Тест

en: Save
uk: Зберегти

en: Method
uk: Спосіб

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: Commerce
uk: Комерція

en: Production
uk: Експлуатація

en: Log level
uk: Рівень журналювання

en: Rate
uk: Оцінити

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Machine name: @name
uk: Машинна назва: @type

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
