YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Development
am: ልማት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ
