YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Test
be: Тэст

en: Save
be: Захаваць

en: Method
be: Метад

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: Machine name
be: Машынная назва
