YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Save
eo: Konservu

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: Rate
eo: Noto
