YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Development
fi: Kehitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Currency
fi: Valuutta

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Test
fi: Testi

en: Save
fi: Tallenna

en: Method
fi: Tapa

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Production
fi: Tuotanto

en: Rate
fi: Arvio

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Machine name: @name
fi: Koneluettava nimi: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
