YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Currency
hu: Pénznem

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Test
hu: Teszt

en: Save
hu: Mentés

en: Method
hu: Mód

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: Commerce
hu: Bolt

en: Production
hu: Termelés

en: Rate
hu: Mérték

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Machine name: @name
hu: Programok által olvasható név: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
