YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
