YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Currency
lt: Valiuta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Save
lt: Saugoti

en: Method
lt: Būdas

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Production
lt: Produkcija

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Rate
lt: Tarifas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
